Oriflame Kataloğu Yeni Büyük Sayfada Açmak İçin Tıklayınız...

Hemen Sende Oriflame Üye Ol

Oriflame Danışmanı olmak tamamen ücretsizdir. Üye olduğun andan itibaren Oriflame ürünlerini katalog fiyatları üzerinden %30 indirimli olarak sipariş verirsin. 
Oriflame üyeliğinde sipariş verme zorunluluğu yoktur; dilediğin zaman sipariş verebilirsin. Sen de şimdi aramıza katıl, kazanmaya başla!

Neden Oriflame Üye Olmalıyım ?

İnsanlara güzel göründüğünüzde, kendinizi daha dinç, daha genç ve daha iyi hissedersiniz. Bu nedenle kişilerin, görünüşlerine özen göstermesi ve bakımlı olması gerekmektedir. Bunun için çeşitli bakım ürün ve malzemeleri kullanmak zorundasınız. Kullanacağınız bu bakım ürünlerinin genellikle organik olarak üretilmiş olması temel şartlardandır. İnsanların bakımlarına önem veren Oriflame güzellik firması bu konu üzerine çalışmaktadır. Oriflame sizlere satın alırken tasarruf edebileceğiniz, satarken kazanç elde edebileceğiniz ya da kendi ekibinizi kurarak daha çok başarı elde edebileceğiniz şahane bir iş fırsatı sunuyor. Siz de bu fırsatı değerlendirmek isterseniz yukarıda yer alan Oriflame üye kayıt formunu doldurarak hemen üye olabilirsiniz. Üye olmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve TC vatandaşı olmak yeterlidir. Üyelik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Oriflame sizler için aylık olarak katalog yayınlamaktadır. Bu kataloglar aracılığı ile ürünleri tanıtarak sipariş vermek, sipariş toplamak, üyelerin yüksek ek gelir elde etmesi amaçlanır.


Dünyada 3.5 milyondan fazla Oriflame Danışmanı, hayal ettiği işi yaptığı için mutlu, hayal ettiği hayatı yaşadığı için mutlu! Sıra, sizin hayallerinizde ve mutluluğunuzda!
Hemen şimdi, kendiniz için bir adım atın ve Oriflame Danışmanı olmak için formu doldurun.


İhtiyaçlarınızı %30 indirimli almak istermisiniz ?
Veya hayalleriniz var ama bu hayalleri
gerçekleştirecek kazancınız mı yok?
Hiçbir ücret ödemeden
KAYIT OLUN !!!


Tüm dünyada milyonlarca başarılı insan Oriflame iş fırsatı ile harika görünüyor, para kazanıyor ve keyifli vakit geçiriyor.
Siz de Oriflame iş fırsatı ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!
Oriflame’in güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasını keşfetmek için şimdi Oriflame’e katılın!