Oriflame Kataloğu Yeni Büyük Sayfada Açmak İçin Tıklayınız...

Oriflame çalışma sistemi, diğer kişisel bakım ürün satışı yapan firmalara göre, daha değişik özelliklerde bulunmaktadır. Firmanın satış politikası, doğrudan satış esasına dayanmaktadır. Ürünler ihtiyaç sahiplerine, online kataloglar ya da satış temsilcileri aracılığı ile ulaşmaktadır. Firmanın bu alanda görevlendirmiş olduğu personel sayısı, dünya genline yayılmış olup, bu sayı 3,5 milyonu aşmıştır. Piyasada var olan ürünler arasında, sağlıklı yaşam ürünleri şeklinde bir kategoride bulunmakta olup, bu kategoride, ihtiyaç sahiplerinin ya da ilgilenenlerin yaşamlarına daha doğrusu sağlıklı yaşamlarına katlı sağlayacak, ürün çeşitleri bulunmaktadır. Gıda üzerine şekillenen bu ürünler, zararlı hiç bir içeriği barındırmamakta olup, doğrudan satış ilkesi ile tüketicilerde ulaştırılmaktadır.

Oriflame katalog ürünleri arasında yer alan sağlıklı yaşam ürünleri, aromalı içecek tozu olarak bilinen ürünlerden meydana gelmektedir. Değişik tatlarda bulunan ürünler, çilek, vanilya ve çikolatadan meydana gelmektedir. Bu grup altında, ayrıca ürünleri tüketmekte ve hazırlamakta kullanılan kaşık ve kapta yer almaktadır. Naturel olan bu ürün grupları, kolay bir şekilde hazırlanabilmekte ve tüketilebilmektedir. Protein açısından, omega3 ve lig açısından, oldukça zengin içeriğe sahip olan ürünlerde, vücuda enerji verici besin takviyeleri de bulunmaktadır. İçeriğinde yer alan doğal aromalar, kullananların yeme isteğini azaltmaya yardımcı olmakta ve açlık hissini bastırmaktadır. Patentli olan ürünlerin kullanılması esnasında, her hangi bir sağlık sorunu ile karşılaşılması, mümkün değildir. Kendinizi, dinç ve enerjik hissetmek istiyor iseniz, vücudunuza, omega3 lif ya da protein açısından takviye yapmak istiyor iseniz, bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Oriflame üyelik sistemine dahil iseniz ya da oriflame satış danışmanlarından biri ile irtibat halinde iseniz, kataloglardan ya da online kataloglardan, ürünleri inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Satış danışmanları ya da online kataloglar, ihtiyaç duyacağınız her konuda size yardımcı olacak kapasitelerde ve özelliklerde bulunmaktadır. Ekonomik bedeller ile sizlere sunulmakta olan sağlıklı yaşam ürünleri, stoklarda yer alması halinde, hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılacaktır. Teslimat konusunda, her hangi bir sıkıntı yaşamanız ya da ürünün elinize geç ulaşması gibi bir durum, söz konusu olmamaktadır.


Dünyada 3.5 milyondan fazla Oriflame Danışmanı, hayal ettiği işi yaptığı için mutlu, hayal ettiği hayatı yaşadığı için mutlu! Sıra, sizin hayallerinizde ve mutluluğunuzda!
Hemen şimdi, kendiniz için bir adım atın ve Oriflame Danışmanı olmak için formu doldurun.


İhtiyaçlarınızı %30 indirimli almak istermisiniz ?
Veya hayalleriniz var ama bu hayalleri
gerçekleştirecek kazancınız mı yok?
Hiçbir ücret ödemeden
KAYIT OLUN !!!


Tüm dünyada milyonlarca başarılı insan Oriflame iş fırsatı ile harika görünüyor, para kazanıyor ve keyifli vakit geçiriyor.
Siz de Oriflame iş fırsatı ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!
Oriflame’in güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasını keşfetmek için şimdi Oriflame’e katılın!