Oriflame Kataloğu Yeni Büyük Sayfada Açmak İçin Tıklayınız...

Katılım Koşulları:

 

Kampanya 1-30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için Kasım 2017’de kişisel 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, Kasım ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 kişisel kayıtları için 199,90 TL değerindeki Passion El Çantası ve Kasım ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 kişisel kayıtlarının ardından yine Kasım ayında yapacakları Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren 1 kişisel yeni kayıtları için 74,90 TL değerindeki Passion Zincirli Cüzdanı hediye almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de kendilerinin tüm faturalarını fatura tarihinden itibaren en geç 21 gün içinde ödemiş olmaları gerekmektedir. Sponsorların hediyeleri Ocak 2018 katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen yeni kayıtlar, sponsor hediyesi hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame, Sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.


Dünyada 3.5 milyondan fazla Oriflame Danışmanı, hayal ettiği işi yaptığı için mutlu, hayal ettiği hayatı yaşadığı için mutlu! Sıra, sizin hayallerinizde ve mutluluğunuzda!
Hemen şimdi, kendiniz için bir adım atın ve Oriflame Danışmanı olmak için formu doldurun.


İhtiyaçlarınızı %30 indirimli almak istermisiniz ?
Veya hayalleriniz var ama bu hayalleri
gerçekleştirecek kazancınız mı yok?
Hiçbir ücret ödemeden
KAYIT OLUN !!!


Tüm dünyada milyonlarca başarılı insan Oriflame iş fırsatı ile harika görünüyor, para kazanıyor ve keyifli vakit geçiriyor.
Siz de Oriflame iş fırsatı ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz!
Oriflame’in güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasını keşfetmek için şimdi Oriflame’e katılın!