Neden Oriflame Danışmanı Olmalısınız  ?

Oriflame’in hayatını değiştirdiği 3.5 milyondan fazla Oriflame Danışmanı, istediği zaman istediği yerde çalışarak hayallerini gerçekleştirecek kadar çok para kazanıyor; çalışırken eğleniyor, dünyayı geziyor, Oriflame ürünlerine büyük ayrıcalıklarla erişiyor ve bu çok değerli işi çocuklarına miras bırakıyor.

52 YILDIR İSVEÇ’TEN TÜM DÜNYAYA

1967 yılında İsveçli iki kardeş, Jonas ve Robert bir hayal kurdu. İstediği yerde, istediği zaman özgürce çalışma hayaliydi bu. İşte, bu kıvılcımla İsveç’te kozmetik sektöründe ilk doğrudan satış şirketini kurarak insanlara, Oriflame ürünleri ile hayallerini gerçekleştirmeleri, kendi işlerini kurmaları, daha mutlu ve anlamlı bir hayat yaşamaları için ilham verdiler. 

Oriflame, 1967’den beri, insanlara daha mutlu, daha güzel ve daha iyi bir yaşam hayalinin gerçek olabileceğini gösteriyor. Herkesin hikayesi farklı farklı olsa da Oriflame’e katılanların paylaştığı bir şey var: daha iyiye giden bir hayatın, yani pozitif değişimin verdiği muhteşem his. Biz buna mutluluk diyoruz, çünkü hayatının yönüne kendisi karar veren ve dümenin başına geçen bu insanlar kendi mutluluk hikayeleriyle tarih yazıyorlar.

İşte, bu mutlu insanlar, Oriflame’in Mutluluk Elçileri, tam 52 yıldır kendi buldukları mutluluğu paylaşarak çoğalıyorlar; başkalarının da kendi mutluluk hikayelerini yazmalarına önayak olarak dünyanın dört bir yanına güzellik ve mutluluk dağıtıyorlar.

  • İhtiyaçlarınızı %30 indirimli almak ister misiniz?
  • Hayalleriniz var ama bu hayalleri gerçekleştirecek kazancınız mı yok ?
  • Hiçbir ücret ödemeden KAYIT OLUN 

Tüm dünyada milyonlarca başarılı insan Oriflame iş fırsatı ile harika görünüyor, para kazanıyor ve keyifli vakit geçiriyor.

Siz de Oriflame iş fırsatı ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz 

Oriflame’in güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasını keşfetmek için şimdi Oriflame’e katılın 

1. İSTEDİĞİNİZ YERDE ÇALIŞIN 
Ofiste olmaktan sıkıldınız mı? İyi, çünkü artık gerek kalmadı! Kendi işinizi yaptığınızda gerçekten de dünyanın her yeri sizin ofisiniz demek. Mutfak masasından da çalışabilirsiniz, en sevdiğiniz kafede veya plajda bile. Hangisini isterseniz…

2. İŞ TRAFİĞİ SİZİ ETKİLEMESİN 
İş çıkışı kalabalığı ve kilitlenen trafik sıkışıklığı, geciken veya gelmeyen otobüsler, kötü hava şartları. İşe gidip gelmenin zorlukları saymakla bitmez. Üstelik eviniz ve işiniz birbirine uzaksa, bu yol oldukça streslidir, anksiyete, moral bozukluğu ve depresyona bile sebep olabilir. Kendi işinizi yaptığınızda ve istediğiniz yerden çalışma şansınız olduğunda, iş trafiği derdiniz de kalmaz.

3. ZAMAN SİZE KALSIN 
Günde tam olarak kaç saat çalışacağınıza ve ne zaman dinlenip ne zaman tatil yapacağınıza kendiniz karar verin. Artık tatile çıkmak için veya çocuğunuzun ilk maçını ya da dans gösterisini izlemek için izin almak zorunda değilsiniz. Ailenize vakit ayırabilirsiniz veya yoga gibi kendinizi iyi hissedeceğiniz bir şeye başlayabilirsiniz, gönüllü işler yapabilir veya canınız ne istiyorsa onu yapabilirsiniz.

4. YENİ ŞEYLER ÖĞRENİN 
Hangi yeteneklerinizi geliştirebileceğinizi en iyi siz bilirsiniz. Belki yeni bir dil öğrenmek istiyorsunuz, belki muhasebecilik dersi almak, belki de kendi markanızı oluşturmak için kursa gitmek. İşinizi geliştirmek için neye ihtiyacınız olduğuna karar verdiğinizde, kendinizi geliştirmiş de olacaksınız.

5. SEVDİĞİNİZ ŞEYİ YAPIN 
Eğer yaptığınız işi sevmiyorsanız, bu günlük hayatınız da negatif olarak etkiler. Kendiniz için çalıştığınızda sizin için anlamlı olan, sizi gülümseten şeylere ağırlık verebilirsiniz. Kendi yolunuzu çizip, işinize en çok yarayan kararlar alabilirsiniz. Hayatı bir kez kontrol altına alıp kendi patronunuz olursanız kendinize güveniniz de artacak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin tatminini minnetle yaşayacaksınız. Kendinizin patronu olduğunuzda, kaderinizi de siz kontrol edersiniz. Ne kadar uzağa gitmek istediğinizi ve oraya nasıl gideceğinize siz karar verirsiniz. Ne dersiniz? Hayatınızı değiştirmek için ilk adımı atmaya hazır mısınız ?   

 

Hemen arayın detayları görüşelim ...

 0530 762 37 36

 Ayşegül KÖYCÜ

Oriflame Altın Direktörü

 

Bizi Takip Edin

Bu site Bağımsız Satış Danışmanı'na ait Kişisel bir sitedir