Oriflame Üyelik

Kozmetiği kazanca çevirmek için, şimdi Oriflame'e katıl !

Kayıt Olun

ORİFLAME BAŞARI MERDİVENİ

Oriflame Üye oldunuz ve hemen bir üye yaptınız. Siz arkadaşlarınızdan,komşularınızdan ve yakın çevrenizden 100 puanlık sipariş topladınız. Yeni yaptığınız üyeniz de aynı şekilde kendi çevresinden 100 puanlık sipariş topladı ve sipariş verdiniz.

Sizin 200 puanınız oldu ve % 3’lük bir dilime girdiniz. Firma size çalışmanızdan dolayı 200 puanınıza karşılık 7-8 ytl.civarında bir performans iskontosu veriyor.Bu tutar bir sonraki ayda vereceğiniz siparişlerin faturasından düşmektedir.Artı % 30 ‘luk satış karınız var.Bu ayki kazancınız 7+30 = 37 ytl olur.Tabiki o ay 5 ytl ye verilen hoş geldiniz program ürünleri hariç.

Sizi bir adım daha büyütecek olursak : Siz 100 puanlık sipariş topladınız.Bir üyeniz vardı bu ay içerisinde 4 tane yeni üye daha yaptınız ve üyeleriniz de 100 puanlık sipariş toplayarak siparişlerini verdiler.

Sizin grubunuzla birlikte puanınız 600 puan oldu ve % 6 ‘lık dilime girdiniz. 600 puana denk düşen performans iskontonuz 30 ytl civarındadır. Artı 100 puanlık getirttiğiniz siparişlerden elde ettiğiniz 30 ytl’lik kazancınız. Kısacası bu ayki kazancınız 30 + 30 = 60 ytl. Olur.

Büyüme Çarkımız Şu Şekilde Devam Ediyor:

Grubunuzla birlikte bu ay 1200 puan sipariş verdiniz % 9 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız.Burada Takım Lideri Oluyorsunuz.

Grubunuzla birlikte bu ay 2400 puan sipariş verdiniz % 12 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız.

Grubunuzla birlikte bu ay 4000 puan sipariş verdiniz % 15 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız.

Grubunuzla birlikte bu ay 6600 puan sipariş verdiniz % 18 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız.

Grubunuzla birlikte bu ay 10000 puan sipariş verdiniz % 21 performans iskontonuz oluyor.Artı % 30 satış karınız.Burada Üst Danışman Oluyorsunuz.

Bir yıl içinde grubunuzla birlikte ardı ardına veya aralıklarla 6 ay 10000 puan yaptığınızda DİREKTÖR unvanını alıyorsunuz ve 1000 dolarlık bir ödül alıyorsunuz.Artı % 21 lik performans iskontosu .Artı % 30 luk satış karınız.

Grubunuzun içinde size bağlı 2 tane direktör çıkarttığınız anda siz de ALTIN DİREKTÖR unvanını alıyorsunuz ve o ay 2000 dolar ödül alıyorsunuz.Artı performans iskontonuz .Artı direktörlerinizden elde edeceğiniz bonus.Artı % 30 satış karınız.

Sistemimizde unvanlar bu şekilde devam ediyor.Her unvan alışınızda alacağınız dolar ödülü katlamalı olarak devam ediyor.

Sistemimizin en güzel yanlarından birisi de birinci dereceden bir yakınınıza MİRAS bırakabilmenizdir.

Ayrıca Türkiye'nin her yerinden kendimize üye yapabilmemizdir.

Gelin Oriflame Başarı Merdiveninin içinde yer alın sizi büyütelim. Sizin ve ailenizin hayalleri gerçek olsun.

Bizi Takip Edin

Bu site Bağımsız Satış Danışmanı'na ait Kişisel bir sitedir