Oriflame Koku Ürünleri

1967 yılından beri kozmetik ve kişisel bakım sektöründe yer alan ve dünya genelinde, en fazla tercih edilen ürün grupları arasında ilk sırada yer alan oriflame ürünleri arasında, koku grubu da yer almaktadır. Koku ürünleri, genel olarak erkek, bayan ve çocuk olarak, 3 kategoriye ayrılmıştır. Hem erkekler, hem bayanlar, hem de çocuklar için, satışta olan ürün çeşitleri, kokuları ve vücut nemlendiricilerini içermekte olup, özellik ile çocuk bölümündeki ürünler, tene zarar vermeyecek malzemelerden imal edilmiştir. Her bir ürün grubu, itina ile hazırlanmış olup, ihtiyaç sahiplerine doğrudan satış yöntemi ile ulaştırılmaktadır. Eğer sizlerde, Avrupa’nın en yaygın ve en güçlü firmasının ürünlerini almayı tercih ediyor iseniz, kataloglar üzerinden bu ürünlere ulaşabilir ve hızlı teslimat seçeneği sayesinde, çok kısa sürede ürüne kavuşabilirsiniz.

Oriflame katalogu içerinde yer alan koku ürünleri, bahsedildiği üzere, bayanlara, çocuklara ve erkeklere yönelik olan seçeneklerden meydana gelmektedir. Kokular başlığında sunulan ürünlerin, bayanlara yönelik olan bölümünde, parfümler, vücut nemlendiricileri, antiperspirantlar ve deodorantlar yer almaktadır. Değişik kokuların yer aldığı bu kategoride, ayrıca parfümlü vücut kremleri, parfümlü vücut spreyleri, parfümlü vücut losyonları ve parfümlü el kremleri gibi değişik ürün çeşitlerine de rastlamanız mümkündür. Her bir ürün çeşidi, aynı özelliklerde bulunmakta olup, sağlık açısından sorun yaratmayacak niteliklerdedir. Erkek bölümüne giriş yapıldığında ise, birbirinden değerli markaların, ürün çeşitlerine rastlayabilir ve sizi yansıtacak bir kokuya sahip olabilirsiniz.

Özel bir kategori olarak ele alınan ve oriflame üyelik işlemleri ile ulaşılabilen ya da satış danışmanları aracılığı ile elde edilen, çocuk kokuları bölümündeki bütün ürünlerde, çocukların hassas tenlerine özen gösterilmiş seçenekler yer almaktadır. Kokular, hiçbir şekilde cilde zarar vermemekte ve bayan ya da erkekler tarafından kullanılan veya tercih edilen, ağır kokular grubunda bulunmamaktadır. Ürünler, uygun fiyatlar ile ihtiyaç sahiplerine sunulmakta olup, hızlı teslim seçeneği, ihtiyaç sahiplerini memnun etmektedir. Dilediğiniz ürüne, en ekonomik bedeller ile çok kısa bir sürede sahip olmak istiyor iseniz, 60’dan fazla ülkede yaygın olarak kullanılan ve 3,5 milyon satış danışmanına sahip olan firma ile irtibata geçebilir ve istediğiniz ürüne, istediğiniz şartlarda sahip olabilirsiniz.

 

 

Oriflame kataloğunda bu ürün kategorisine gitmek için buraya tıklayın.

Bizi Takip Edin

Bu site Bağımsız Satış Danışmanı'na ait Kişisel bir sitedir